Zábaly

Medový zábal s kokosem – zjemňuje pleť, dodává pokožce a tělu zdraví prospěšné látky, keré podporují prokrvení, pročištění a volné dýchání kůže a zároveň pomáhají organizmu zevnitř – detoxikují. Medový zábal zanechá pokožku jemnou, voňavou a hebkou. Postup je následující – začíná se peelingem přírodním kartáčkem, omytí těla kokosovým mlékem, pak je prohřátí pokožky lávovými kameny, nanesení teplého medu, klient se zabalí do hřejivého medového zábalu (klient je přikryt fólií, zabalen do horkých ručníků a zahříván lávovými kameny), v této době je provedena masáž obličeje kokosovým olejem v bio kvalitě a masáž vlasové pokožky hlavy. Po relaxaci se klient osprchuje a tělo se jemně promasíruje kokosovým olejem. Výsledkem je nádherná, hebká, voňavá pleť po medu a kokosu. Luxusní ošetření, úžasný zážitek.

Vanilkový sen – relaxační ošetření celého těla. Už Aztéčtí indiáni v Mexiku používali „vanilku“ jako koření a léčivo.Tato masáž je skvělá na relaxaci, uvolnění mysli, prohřátí těla a regeneraci pokožky. Masáž se skládá z „peelingu s vanilkou a mořskou solí“ – ta jemně odstraní mrtvé buňky kůže, tonizuje, dodává pocit odpočinku, klidu a hluboké relaxace. Po osprchování klienta přichází na řadu masáž „vanilkovým olejem“ – ten pozitivně působí na srdce – srdeční činnost, odstraňuje únavu a naplňuje optimismem. Tělo se obklopí nahřátými lávovými kameny, aby se klient prohřál a nakonec na tělo nanesu „vanilkový krém“ – který zjemňuje pokožku, stimuluje mentální aktivitu a jeho vůně zklidňuje.

DOLCE VITA – Jedná se o spojení relaxační aroma masáže a speciální masáže horkými ručníky. Během aroma masáže jsou do pokožky jemně vmasírovány éterické oleje, které pomáhají prokrvit pokožku, zlepší tok lymfatického systému a prospívají k celkové regeneraci. Masáž horkými ručníky díky teplu pomáhají uvolnit svalové napětí a uvolňují toxické látky, čímž dochází k jejich vylučování. Toto spojení obou masáží je velice účinný způsob jak se odreagovat od vnějších vlivů, zbavit se únavy a obnovit psychickou pohodu.

Masáž Aphrodita – je to masáž z Řecka. Nejprve je prováděna masáž suchými kartáči na celém těle, to pomáhá rozproudit krevní oběh, otevřít póry a odstranit starou kůži, poté se celé tělo potře směsí ze šlehačky, medu a růžového oleje, klient se zabalí do igelitu, přikryje prostěradlem a dekou. Během odpočinku v zábale, který trvá 20 minut provádím masáž obličeje se speciálním olejíčkem a vlasovou část bez olejíčku. Následovně se klient rozbalí a jde do sprchy. Nakonec provádím masáž celého těla teplým bio kokosovým olejem. Pokožka po masáži zůstává hebká, jemná a voňavá, zároveň se uvolní svalstvo, rozproudí lymfatický systém. Úžasný zážitek!